Витребування документів з України для українців в Іспанії

Починаючи з липня 2021 року українці, які постійно мешкають в Іспанії, можуть дистанційно скористатись сервісом  отримання документів з України.

Обмеження, які запроваджені у зв"язку з пандемією SARS-CoV-2, неможливість приїхати в Україну для отримання документів або інші фактори - це вже не є перешкодою для отримання необхідних юридичних документів з України.

Ви можете скористатися нашим сервісом Costaespera.es для отримання довідки про відсутність судимостіПовторного Свідоцтва про народження зі свіжою датою, Повторного Свідоцтва про шлюбВитягу про дошлюбне прізвище та інших документів, що необхідно надати в компетентні іспанські органи для отримання іспанської національності, отримання або продовження посвідки на проживання в Іспанії, укладання шлюбу або для інших юридичних формальностей та процедур. 

Документи апостилюються у відповідних інстанціях в Україні, а після проставлення апостиля перекладається авторизованним іспанським перекладачем - традуктор хурадо (traductor jurado).  Ви отримуєте на руки документ або документи які повністтю  підготовлені до подачі в компетентні іспанські інстанції. 
 

.

Возврат к списку